نمونه کارنامه دکتری کنترل

بازدید: 5510 بازدید
نمونه کارنامه دکتری کنترل

سلام به همه مهندسین کنترل کشور. کنکور دکتری امسال هم با همه فراز و نشیبش تموم شد. خود من هم یکی از داوطلبین بودم. در مورد سطح سوالات باید خدمت شما عرض کنم که نسبت به سال قبل یه سرو گردن بالاتر بود.البته طبیعی هم هست. دغدغه خیلی از داوطلبین از جمله خودم اینه که کارنامه دکتری سال قبلی ها چطور بوده و حالا که سازمان سنجش پاسخ ها رو روی سایتش گذاشته و تقریبا همه چیز معلوم شده، درصدهای ما نسبت به قبول شدگان سال قبل چطوره.

به همین خاطر پیدا کردن کارنامه هایی در این زمینه ها که رتبه ها توش معلوم باشد به نظر میرسد تا حد زیادی نگرانی های ما را رفع کند.  به همین خاطر از کسانی که قبلا شرکت کردند یک سری کارنامه پیدا کردم ( از دوستان و رفقا) که گفتم بد نیست اون ها رو اینجا هم بگذارم.

آخرین رتبه مجاز شبانه و پیام نور وغیرانتفاعی و پردیس سال ۹۲: ۳۴۵

آخرین رتبه مجاز روزانه: ۱۹۰

تعداد شرکت کننده ها در گروه برق کنترل: ۹۵۲


کارنامه ها:

تخصصی: ۲۵

زبان : ۲۳

استعداد: ۶

رتبه: ۳۴۹


تخصصی : ۲۸

استعداد: ۱۵

زبان: ۳۸

رتبه: ۲۴۹


تخصصی : ۳۴

زبان: ۳۱

استعداد:۳۱

رتبه: ۱۲۱


تخصصی: ۳۷

زبان: ۳۴

استعداد:۲۱

رتبه: ۱۱۰


تخصصی: ۷۹

زبان: ۴۰

استعداد: ۴۴

رتبه: ۱


توجه توجه: آقای اسداللهی که رتبه یک کنکور ارشد و دکتری رو دارند و کارنامشون رو شما در همین صفحه ملاحظه میفرمایید. دارای چندین سال سابقه تدریس خصوصی به بیش از پنجاه گروه رو دارند. با اصرار های فراوان بالاخره راضی شدند که تمامی مطالب رو که تدریس کردند رو به صورت فیلم در آورده و بر روی سایت قرار بدهند. در حال حاضر می توانید آموزش های معادلات دیفرانسیل و مدارهای الکتریکی ، معادلات دیفرانسیل ، مدارهای الکتریکی ، سیگنال و سیستم و کنترل خطی رو دانلود کنید. اگر میخواهید در کنکور ارشد یا دکتری حرفی برای گفتن داشته باشید و درصد بالایی بزنید این مجموعه بدون شک بهترین کلاس خصوصی هست که میتوانید تهیه کنید هیچ شخصی نمیتواند ادعا کنه که بهتر از اقای اسداللهی هست چه در تدریس چه در سواد. برای مثال ایشون هر یکی دو سال در آزمون های ارشد شرکت می کنند که خود را رو همزمان با دانشجویان محک بزنند. برای مثال سال قبل در آزمون ارشد شرکت کرده و رتبه یک شدند کارنامه ایشون :

%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%b5%d9%81%d8%b7%db%8c

مطالعه بیشتر