نحوه عضویت، جزییات آزمون و اخذ پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی

بازدید: 871 بازدید
نحوه عضویت، جزییات آزمون و اخذ پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی

این ویدئو به آموزش تصویری نحوه عضویت در سازمان نظام مهندسی، شرکت در آزمون نظام مهندسی در رشته های گوناگون، و نحوه و مدارک اخذ پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی می پردازد.

سازمان نظام مهندسی تحت نظارت وزارت راه و شهرسازی وظیفه تضمین کیفیت و نظارت بر تاسیسات ساختمانی را بر عهده دارد و این کار را از طریق تربیت مهندسان انجام می دهد.

مهندسان رشته های معماری، عمران، مکانیک، برق، شهرسازی و ترافیک می توانند از طریق شرکت در آزمون صلاحیت های نظارت، طراحی، اجرا و یا محاسبات را بنا بر رشته ی خود اخذ کرده و با گرفتن پروانه اشتغال به کار مهندسی درهای جدیدی، چه به عنوان شغل اصلی، و یا در کنار شغل اصلی خود، پیش روی خودشان بگشایند که هم درآمد مالی و هم تجربه خوبی را برای آن ها به همراه خواهد آورد.

  • دراین ویدئو آموزشی در مورد عضویت در سازمان نظام مهندسی، مدارک مورد نیاز، شرایط لازم، نحوه و مراحل عضویت توضیح داد شده است.
  • همچنین در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون نظام مهندسی، حداقل نمره قبولی، منابع آزمون، نحوه تهیه منابع و نکته های شرکت در آزمون توضیحاتی ارائه شده است.
  • در انتها هم در رابطه با نحوه اخذ پروانه و اشتغال به کار مهندسی، فرصت های پیش رو، نحوه اخذ پروژه، حدود درآمدها و میزان سهمیه و میزان حق الزحمه، نحوه ارتقا پایه نظام مهندسی، و سوالات رایج دیگری شرح داده شده است.

مدت زمان: ۶۵ دقیقه

محتوا: فایل تصویری ۷۲۰p ، پاورپوینت، دفترچه آزمون نظام مهندسی

پیش نمایش:


۵۰,۰۰۰ تومانAdd to cart

مطالعه بیشتر