شرایط انجام پروژه

با سلام و احترام

مقدمه: همانطوری که احتمالا می دانید این سایت توسط چندین نفر  از نخبگان علمی کشور که رزومه آنها در بخش اعضای هیات علمی نیز قرار دارد مدیریت می شود. همه این افراد بی شک دارای توانایی های تخصصی بالا در زمینه خود هستند. علاوه بر مباحث تئوری، اساتیدی در بین ما وجود دارند که کارهای سخت افزاری نیز انجام می دهند. شما می توانید با مراجعه به رزومه افراد در بخش اعضای هیات علمی متناسب با نیاز خود استاد مربوطه را انتخاب و از طریق راههای ارتباطی با ایشان ارتباط برقرار کرده و پروژه های خود را ( در صورت واجد شرایط بودن) به ایشان با خیال آسوده بسپارید.

شرایط انجام پروژه: همانطور که می دانید انجام پروژه های دانشگاهی تقلب محسوب شده و ما نیز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم و شرعا و عرفا و قانونا این موضوع را تقلب دانسته و نه خود از این نوع پروژه ها انجام میدهیم و نه کسی را می توانیم معرفی کنیم. اما گاهی ممکن است قسمتی از پایان نامه یا پروژه خاصی بر اساس نظر استاد راهنما بتواند از طریق دیگران نیز انجام شود. تا وقت دانشجو صرف انجام متن اصلی پایان نامه قرار گرفته و درگیر موضوعات حاشیه ای نگردد.  بر این اساس ما دو نوع پروژه و شبیه سازی رو می تونیم انجام بدیم

1 – انجام پروژه های دانشگاهی منوط به اجازه استاد راهنما (شرایط در ادامه ذکر خواهد شد)

2 – انجام پروژه های صنعتی و ساخت

در صورتیکه پروژه های دانشگاهی مد نظر باشد باید از استاد راهنمای خود مجوز لازم را تهیه نموده و به مدیر سایت ارائه کنید. نحوه ارائه مجوز به این صورت است که شما به استاد راهنمای خود یک ایمیل ارسال می کنید و از ایشان درخواست مجوز برای انجام پروژه بفرمایید و سپس پاسخ ایشان را برای ما باید فروارد کنید. ضمن اینکه فقط باید به ایمیلی از استاد راهنمای خود پیام را ارسال کنید که، ایمیل وی در سایت دانشگاه موجود باشد. لازم به ذکر است که در پاسخ استاد باید به صورت صریح ذکر شود که انجام آن قسمت از پایان نامه یا پروژه از نظر ایشان مانعی ندارد.

3 – تدریس خصوصی: اساتید ما در شهرهای مختلف کشور وجود دارند و شما می توانید یک موضوع خاص را از ایشان یاد بگیرید. در صورتیکه این موضوع از اولویت های سایت ما باشد که کافیست صبر کنید تا موضوع به مرور تدریس شده و روی سایت قرار بگیرد اما در صورتیکه می خواهید یک موضوع خاص به شما تدریس شود هزینه هر ساعت 80 هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است در صورت ارائه کارت دانشجویی 10 درصد تخفیف اعمال خواهد شد. همچنین در صورتیکه تعداد افراد بیش از یک نفر باشد به ازای اضافه شدن هر نفر، از نفر دوم به بعد 50 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد. به عنوان مثال: یک نفر ساعتی هشتاد تومان، دو نفر ساعتی شصت تومان و چهار نفر ساعتی 50 تومان و …درصورتیکه دانشجو باشید و 10 درصد تخفیف به کل هزینه ها اعمال می شود.